• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 292 dni temu, 21:47
  • Licznik odwiedzin: 405 / 292 dni
 
portalpicynu
 
www.uniqueyou.pl/Aryton - Polski styl słynie z tego że  zrzucany jest na drugi plan na korzyść  zagranicznej mody.  Bardzo często mówi się że moda polska w porównaniu do innych krajów dopiero raczkuje,  ale gdyby jednak   przypatrzeć się temu bardziej  polscy handlowcy są w stanie  pokazać nam  naprawdę ciekawe pomysły!
Od najmodniejszych fasonów  po  wysokiej jakości tkaniny. Gdzie  pojawia się problem nabywców? Brak wystarczających kompetencji projektujących czy szukający ludzie są zbytnio rygorystyczni w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są bardziej rozchwytywane zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi niewiarygodnie ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że  wymarzonej kurtki, czy  innej odzieży  ludzie nie muszą  pozyskiwać u naszych sąsiadów  ponieważ  wystarczy jedynie  zbadać  regionalny asortyment.

Podsumowując postarajmy się pokochać to co Polskie!  Odsuńmy na bok mity i dajmy szansę Polskim  projektantom ale również innym fundamentom tej branży.

Nie możesz dodać komentarza.